banner isbank

TÜRKİYE KULÜPLER TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI KAHRAMANMARAŞ İL YARIŞMASI

clubs500
TÜRKİYE KULÜPLER TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI İL-YÖRE YARIŞMASI TAKIM LİSTELERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.
 

TÜRKİYE KULÜPLER TAKIM SATRANÇ ŞAMPİYONASI 
KAHRAMANMARAŞ  İL YARIŞMASI
Takim listesi
1 AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDU S.K Rtg-Ø:1561
MASA İSİM UKD ELO FED
1 KOYUNCU MUHAMMED TALHA 1654 1453 TUR
2 BÜYÜKÇAPAR ABDULLAH MESUT 1630 1429 TUR
3 ÇİLEKAYA ESMA NUR 1588 1353 TUR
4 ÇEBİŞ AHMET 1562 1518 TUR
5 CAN FURKAN 1476 0 TUR
6 ÇİLEKAYA TAHİR 1454 1396 TUR
ÇİLEKAYA HATİCE KÜBRA 1340 0 TUR
ÇİLEKAYA ÖMER FARUK 1187 0 TUR
YEMİŞEN NAZLI BERRA 1119 0 TUR
YEMİŞEN CİHAN 1012 0 TUR
ÇİLEKAYA AYSEL 0 0 TUR
2 BÖLGE SPOR KULÜBÜ - KAHRAMANMARAŞ Rtg-Ø:1246
MASA İSİM UKD ELO FED
1 ABACI ARİF EMRE 1460 1201 TUR
2 TURAN ABDULMUTTALİP 1446 0 TUR
3 KÖŞKER AHMET HAKAN 1389 1230 TUR
4 TURAN BEYZA NUR 1182 0 TUR
5 MART UMUT OSMAN 1000 0 TUR
6 SIĞINDIM HATİCE 0 0 TUR
SAKAR ALPER KAAN 0 0 TUR
MART KAĞAN ÖKKEŞ 0 0 TUR
KARTAL PAKİZE 0 0 TUR
ERZURUM YİĞİT SELİM 0 0 TUR
BAYIR ALİ 0 0 TUR
BAYIR MİRAÇ 0 0 TUR
ALTUN MERVE 0 0 TUR
3 EDELER GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Rtg-Ø:1049
MASA İSİM UKD ELO FED
1 BUNDUK DURSUN 1295 1125 TUR
2 YİĞİT SAMET UĞUR 1000 0 TUR
3 AKGÜL BEYZA 0 0 TUR
4 AKTAŞ ELANUR 0 0 TUR
5 ASLAN SEMİHA 0 0 TUR
6 DUMAN RANA 0 0 TUR
KAYA MEHMET AKİF 0 0 TUR
KAZMACI RAFET EFE 0 0 TUR
YILDIR FATMA ZEHRA 0 0 TUR
YILDIZ ESLEM EBRAR 0 0 TUR
4 ERTUĞRUL GAZİ ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ Rtg-Ø:1000
MASA İSİM UKD ELO FED
1 PEKEMEN FAHRİ 0 0 TUR
2 HASIRCI SÜLEYMAN 0 0 TUR
3 OĞUL SERVET 0 0 TUR
4 ORÇAN FARUK 0 0 TUR
5 ÖĞÜN FATMATİZZEHRA 0 0 TUR
6 GÜZEL ZEYNEP NİSA 0 0 TUR
HASIRCI EYUP EYMEN 0 0 TUR
AKKUŞ VEYSEL 0 0 TUR
AYDEMİR ADA AYMİNA 0 0 TUR
ÇAM GÖZDE 0 0 TUR
DEREBENT YUSUF 0 0 TUR
5 GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Rtg-Ø:1199
MASA İSİM UKD ELO FED
1 YİĞİTER HASAN 1333 0 TUR
2 ATMACA OSMAN GURBET 1331 1139 TUR
3 KANTARCI KEREM EMİR 1192 0 TUR
4 CULFA POLAT BERAT 1134 0 TUR
5 MERTOĞLU NESLİŞAH 1107 0 TUR
6 GÖZCÜ ZERYA 1098 0 TUR
KARAASLAN HÜSEYİN 1089 0 TUR
BÜYÜKÇAPAR SALİH MİRZA 1057 0 TUR
YILMAZ AYSİMA 1003 0 TUR
KARAASLAN ELİF ZÜMRA 0 0 TUR
6 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Rtg-Ø:1015
MASA İSİM UKD ELO FED
1 SAÇMALI İLAYDA 1087 0 TUR
2 AKAR EKREM 0 0 TUR
3 ALBENİ YUNUS EMRE 0 0 TUR
4 ALIÇ BAHAR İNCİ 0 0 TUR
5 ANDIZ MERYEM NİSA 0 0 TUR
6 BALIK HAYAL 0 0 TUR
CEREN ENES MURAT 0 0 TUR
DİLİK SEMİNA 0 0 TUR
GENÇ ALPEREN 0 0 TUR
OKUMUŞ BEYZA 0 0 TUR
YİĞİT ENSAR 0 0 TUR
MAZI ELİF 0 0 TUR
7 KAHRAMANMARAŞ KILAVUZLU SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ Rtg-Ø:1014
MASA İSİM UKD ELO FED
1 SARSILAN AHMET HAKAN 1085 0 TUR
2 SARITİKEN ZAHİD ERDEM 0 0 TUR
3 KABA HASAN FURKAN 0 0 TUR
4 ŞİMŞEK MUHAMMED ALİ 0 0 TUR
5 TÜTEN ABDULBAKİ 0 0 TUR
6 URFALI EREN 0 0 TUR
UZUN RABİA 0 0 TUR
BEKTEMUR DAMLA 0 0 TUR
BOZKURT ÖZGE MELİS 0 0 TUR
ÇAYIR BERATHAN 0 0 TUR
8 KAHRAMANMARAŞ YEŞİLAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Rtg-Ø:1602
MASA İSİM UKD ELO FED
1 ALAK AĞDAR 1853 1495 TUR
2 YİĞİTER FATİH 1722 1588 TUR
3 AKSU SAVAŞ 1694 1582 TUR
4 MERTOĞLU HÜSEYİN 1485 1450 TUR
5 PAK ABDULLAH ENES 1451 0 TUR
6 MERTOĞLU ŞÜKRAN 1406 1282 TUR
PAKSOY AHMET OĞUZHAN 1323 0 TUR
BORA ÖZLEM 1185 0 TUR
AKSU ALİ 1160 0 TUR
SOĞAN AYŞEGÜL 1062 0 TUR
URFALI NAZLI 1010 0 TUR
9 MARAŞGÜCÜ SPOR KULÜBÜ Rtg-Ø:1035
MASA İSİM UKD ELO FED
1 SARI ASLI 1111 0 TUR
2 BOZKURT SUDENAZ 1053 0 TUR
3 SARI ENES 1043 0 TUR
4 KABA YEMLİHA 1005 0 TUR
5 YENİLMEZ BUĞRA AHMET 0 0 TUR
6 ÇAMLI ABDULKADİR 0 0 TUR
ÇOBANLI ALİ EFE 0 0 TUR
AKÇAKAYA TALHA 0 0 TUR
KARA ÖMER YİĞİT 0 0 TUR
KENGER ERAYCAN 0 0 TUR